Pereiti prie turinio

21 dienos atgimimo per kvėpavimą retritas

Artimiausias retritas vyks lapkričio 21 - gruodžio 11 d.

21 dienos Atgimimo retritas - tai stipru, tai labai labai stipru! Įsiklausyk į savo širdį, įsiklausyk į savo Tiesą. Ar Tau jau laikas skristi? Ar Tau jau laikas tapti savimi? Ar virpa siela iš laimės? Tikrojo gyvenimo susitikimo preliudijos? Jei taip, tuomet ateikim tyrai, palikę nešulius už durų. Atviri kūno, sielos, emocijų ir jausmų išsigryninimui, apsijungimui su savo Dvasia, apsijungimui kaip Danguje, taip, tebūnie, ir ant Žemės. Apsijunkime su Dangumi, apsijunkime su Žeme. Apsijunkime su savimi ir su Žmonėmis Tyroje ir Meilėje...

Ko mums reikia iki pilnatvės? Lengvumo, polėkio, atsipalaidavimo. Mes esame. Mes esame kvėpavime. Mes esame kvėpavimas. Mes esame Dievo kvėpavimas per mus.
Atsipalaiduok, paleisk baimes, paleisk sunkias emocijas, nes dabar Tave pasiruošę iš myluoti Dievas Tėvas ir Deivė Motina! Tik ženk žingsnį, tik atverk širdį.... Tik įkvėpk tai, kas tikra. Kartu Tai atrasime - gydančią ir saugią, kūrybinę erdvę aplink ir savyje.

Rojaus erdvėje pirmąją savaitę Tavęs laukia badavimas su šventu vandeniu, antrąją - maitinimas Dievo dovanotų vaisių nektaru, trečiąją bus pateikti vaisiai, todėl stipriai valysis organizmas.
Visas tris savaites vyks kūrybinės praktikos, apjungiančios sąmonę su pasąmone, garso terapija, būsite pakviesti į transformuojančios ugnies draugiją, vyks žaidimai, vedantys i pamatymą, kad mes esame vienis individualybėse. Taip pat vyks asmeniniai rebefingai, kasdienės Pranayamos praktikos, tikrasis Pranos atpažinimas, ryšio atkūrimas su Pirmapradžiu Šaltiniu.

Su Tavimi bus tik patys artimiausi žmonės, jų bus labai mažai ir mes padėsime vieni kitiems atverti didžiulius tolius!

Atgimk, atgimk visam gyvenimui!

21 dienos Atgimimo per kvėpavimą retritas - tai trys savaitės asmeninių kvėpavimo sesijų, pasninko ir sulčių, meditacijų procesas, kurio metu įvyksta pilna kūno regeneracija.
Tai esminio pokyčio gyvenime procesas, kuriame sąmoningo kvėpavimo ir apsivalymo galia labai stipriai praplėsite savo sąmonę, pažadinsite savo gydomąją galią ir kūrybines energijas, transformuosite mintis, kūną ir dvasią.
Per 21 retrito dieną greitas ir gilus atsipalaidavimas įvairiose gyvenimo situacijose, ramybė ir meilė sau taps nauju jūsų įpročiu, susitvarkys jūsų fizinė būklė, psichologinė ir emocinė sveikata, iš esmės pasikeis jūsų intuiciniai gebėjimai, sportinė ar verslo valdymo ištvermė, sužinosite paslaptis, kurias perdavė didieji išminčiai, jogai, meistrai, šventieji ir kovotojai, gebantys kontroliuoti kvėpavimą, mintis, kūną ir emocijas.

Kiekvienas retrito dalyvis patirs po 10 asmeninių kvėpavimo sesijų.
Visi dalyviai bus prižiūrimi profesionalaus pasninkavimo specialisto.

Kaip pasiruošti 21 dienos Atgimimo per kvėpavimą retritui?
Mažiausiai dvi savaites iki retrito maitintis veganiškai, nevartoti kavos, svaigalų, nerūkyti.

Su savimi turėti: šiltų rūbų, vilnones kojines, tinkamus batus pasivaikščiojimas miške, šlepetes, rakšluostį, mėgstamas knygas, priemones piešimui, bloknotą ir rašiklį dienoraščio ar pamąstymų rašymui, rankdarbį (jeigu turite tokį polėkį).
Retrito metu rekomenduojama gyventi be šampūno, dantų pastos, muilo.

Retrito vedantieji - Dainius Mykolaitis Choranti ir Simona Mykolaitienė

Dainius Mykolaitis

Daugiau nei penkiolikos metų studijų ir instruktavimo patirtis Kung-fu (gyvenimo tobulybės menas)
Daugiau nei septynių metų patirtis ChiGong (Cigunas) ir Tai Dzi Ciuan (Taiči) praktikavime ir sveikatingumo grupių vedime.
Rebefingo technikų mokėsi pas Dan Brulle ir N.G. Wolmer.
Nuo 2003 metų profesionaliai veda rebefingo ir pranayama praktikas, individualaus dvasinio tobulėjimo technikas per kvėpavimus.

Retritas vyks jaukioje  sodyboje, įsikūrusioje miške 45 km nuo Vilniaus.
Retrito kaina 1400 eurų.

Su kiekvienu, norinčiu dalyvauti 21 dienos Atgimimo per kvėpavimą retrite, bus susitikta asmeniniam pokalbiui, motyvų pasitikslinimui ir pasiruošimo dalyvauti retrite įsivertinimui.

Daugiau informacijos telefonu 8 652 55577 arba el. Paštu: choranti@gmail.com