Pereiti prie turinio

APIE MUS

Šviesos sala. Kur tokią salą rasti, paklausite?

Ši sala mistinė... ji skraidanti, plaukiojanti, keliaujanti... kai vidinė Šviesa apšviečia širdį, tuomet, išsisklaidžius rūkui, galima ją pamatyti, kartais, kažkur, trumpam... ilgam... pasimėgauti buvimu...

Mes sukūrėme šią internetinę svetainę, kad galėtume su Jumis dalintis savo Šviesa. Ta Šviesa, kurią gauname iš viršaus, kurios laidininkais esame. Ta Šviesa, kuria galime ir norime pasidalinti, kad taptų šviesiau Žemėje, kiekvieno gyvenime, kasdienybėje, kiekvieno širdyje.

Mes kviečiame Jus kvėpuoti, medituoti, pasninkauti, stovyklauti, mėgautis garsais, priimti dangišką Šviesą.
Mes kviečiame Jūsų vaikus į Šviesos salos vasaros stovyklas.

Mes keliaujame šviesoje, esame nuoširdūs, dalinamės šviesos pažinimo technikomis, kviečiame ir Jus keliauti drauge, jei pajusite, kad pakeliui.

Ir vis gi, kas jūs tokie, paklausite jūs, smalsumo vedami?

Mūsų labai daug. Tačiau oficialiai Šviesos salą atstovauja:

Dainius Mykolaitis Choranti:

Nuo 5 metų sąmoningai pradėjo ieškoti didesnio ryšio su Dievu. Nuo 7 iki 18 metų mokėsi įvairių rytų kovos menų stilių.
Nuo 20 iki 33 metų mokėsi ir lygiagrečiai profesionaliai dėstė senuosius Azijos mokyklų Kun-fu stilius. Studijavo rytų mediciną, sveikatinimo Qigong, Tai Dzi Ciuan, kvėpavimo praktikas. Sukūrė sveikatingumo centrą, kurio tikslas – efektyviau padėti reabilituotis žmonėms po sudėtingų traumų, atsijauninti pagyvenusiems.
Turi Reiki iniciacijas gydyti rankomis, Magnified Healing ir kt.
Veda individualias psichoterapines sesijas. Padeda sudėtingo charakterio vaikams integruotis į visuomenę.
33 metų iš Himalajų jogų gavo Kriya pranayamos iniciaciją ir nuo 2004 metų dalinasi su žmonėmis šia ypatingai stipria meditatyvine technika, kuri kompleksiškai stiprina fizinį ir dvasinį kūnus, praplečia sąmonę, harmonizuoja protą ir jausmus.

Simona Mykolaitienė:

Nuo vaikystės vis labiau ir labiau rinkosi maitintis prana, kitas maistas jai būdavo per grubus, keldavo sunkumų dvasiniam ir fiziniam kūnui. Todėl studijavo ir ieškojo alternatyvios mitybos būdų. Intuityviai ir racionaliai pataria kiekvienam norinčiam kaip geriau pereiti prie prigimtinės mitybos. Jau ~ 10 metų konsultuoja ir veda žmones per sveikatinimo pasninkus, ir sausus, ir su vandeniu, ir su sultimis, ir su žaliavalgišku maistu. Dirbo su Ann Wigmor fondu, šefe veganiškuose/žaliavalgiškuose restoranuose Lietuvoje, turėjo tarptautinių raw mitybos projektų Italijoje, Ispanijoje, bendradarbiavo organizuojant pasaulinius pranos festivalius. Dalinasi savo patirtimi, žiniomis apie mitybos ir Meilės Sau sinergiją.

Gyvena su savo mylimuoju Dieviškoje Meilėje su kuriuo tiek fiziškai, tiek kituose lygmenyse sąmoningai ruošėsi vaikelio pradėjimui, natūraliam gimdymui, po gimdymo periodui, natūraliam žindymui ir pagarbiai tėvystei. Dalinasi savo patirtimi apie mitybos įtaką šiai nuostabiai gyvenimo patirčiai, kaip mityba susijusi su moters savijauta neštumo ir po gimdymo laikotarpiu.

"Išgirsti, įsiklausyti, klausyti ir veikti pagal širdį. Būti atvirume su savimi. Be baimių. Meilėje ir Laisvėje. Iš ramybės, pasitikėjimo. Žinojimo. Paprastume. Tyrume. Skaidrioje ir švarioje sąmonėje ir kūne. Taip aš gyvenu. Tyra sąmoninga mityba ir detoksikuojančios maisto pauzės padeda išsiskleisti prigimtinei mūsų būsenai. Esu tam, kad būtų lengviau prisiminti."