Pereiti prie turinio

APIE MUS

Šviesos sala. Kur tokią salą rasti, paklausite?

Ši sala mistinė... ji skraidanti, plaukiojanti, keliaujanti... kai vidinė Šviesa apšviečia širdį, tuomet, išsisklaidžius rūkui, galima ją pamatyti, kartais, kažkur, trumpam... ilgam... pasimėgauti buvimu...

Mes sukūrėme šią internetinę svetainę, kad galėtume su Jumis dalintis savo Šviesa. Ta Šviesa, kurią gauname iš viršaus, kurios laidininkais esame. Ta Šviesa, kuria galime ir norime pasidalinti, kad taptų šviesiau Žemėje, kiekvieno gyvenime, kasdienybėje, kiekvieno širdyje.

Mes kviečiame Jus kvėpuoti, medituoti, pasninkauti, stovyklauti, mėgautis garsais, priimti dangišką Šviesą.
Mes kviečiame Jūsų vaikus į Šviesos salos vasaros stovyklas.

Mes keliaujame šviesoje, esame nuoširdūs, dalinamės šviesos pažinimo technikomis, kviečiame ir Jus keliauti drauge, jei pajusite, kad pakeliui.

Ir vis gi, kas jūs tokie, paklausite jūs, smalsumo vedami?

Mūsų labai daug. Tačiau oficialiai Šviesos salą atstovauja:

Dainius Mykolaitis Choranti:

Nuo 5 metų sąmoningai pradėjo ieškoti didesnio ryšio su Dievu. Nuo 7 iki 18 metų mokėsi įvairių rytų kovos menų stilių. 
Nuo 20 iki 33 metų mokėsi ir lygiagrečiai profesionaliai dėstė senuosius Azijos mokyklų Kun-fu stilius. Studijavo rytų mediciną, sveikatinimo Qigong, Tai Dzi Ciuan, kvėpavimo praktikas. Sukūrė sveikatingumo centrą, kurio tikslas – efektyviau padėti reabilituotis žmonėms po sudėtingų traumų, atsijauninti pagyvenusiems.
Turi Reiki iniciacijas gydyti rankomis, Magnified Healing ir kt. 
Veda individualias psichoterapines sesijas. Padeda sudėtingo charakterio vaikams integruotis į visuomenę. 
33 metų iš Himalajų jogų gavo Kriya pranayamos iniciaciją ir nuo 2004 metų dalinasi su žmonėmis šia ypatingai stipria meditatyvine technika, kuri kompleksiškai stiprina fizinį ir dvasinį kūnus, praplečia sąmonę, harmonizuoja protą ir jausmus. 

Simona Mykolaitienė:

Daugiau kaip penkerius metus konsultuoja ir veda sveikatinimo pasninkus: sausus ir su vandeniu, sultimis, gyvu augaliniu maistu.
Dirbo gyvo maisto programose Ann Wigmor fonde. Turi patirties dirbant šefe veganiškuose/žaliavalgiškuose restoranuose Lietuvoje, turėjo tarptautinių raw mitybos projektų Italijoje, Ispanijoje.
Daug kartų dalyvavo, dalyvauja įvairiose sveikatinimose programose visame pasaulyje: 21 dienos procese su vandeniu, 11 – 9 dienų retrituose su sultimis, vandeniu, arbatomis ir sausomis dienomis ir kt. Išbandė skirtingas metodikas ir jų poveikį organizmui. 
Bendradarbiauja organizuojat pasaulinius pranos festivalius Italijoje. 
Padeda žmonėms transformuoti, paleisti karmą (karminės regresijos užsiėmimai). 
Studijavo augalus ir jų poveikį žmogaus kūnui.

Zita Kasauskienė:

24 metų patirtis dirbant su meno terapija ir jos poveikiu žmonėms. Emocijų paleidimai naudojant fraktalus, mandalas ir intuityvųjį piešimą.
Psichologinių ir emocinių problemų sprendimai panaudojant įvairias mentalinių programų keitimo metodikas, regresinę terapiją. 
Numerologijos įtaka gyvenime, santykiuose, likimo korekcija. 
Chiromantija – delno linijų, kaip likimo keitimo galimybė.