Pereiti prie turinio

Individualios dvasinio tobulėjimo technikos per kvėpavimą

Individualias dvasinio tobulėjimo per kvėpavimą sesijas veda rebefingo ir pranayama meistras Dainius Mykolaitis Choranti.

“Visi mes mokame kvėpuoti. Kvėpuojame nuo gimimo. Tačiau kokybiškesniam gyvenimui sukurti reikia sąmoningo kvėpavimo technikos. Ir tai yra tikrų tikriausias stebuklas, kurio pagalba tobulai išsivaloma nuo emocinių toksinų, fizinio kūno šlakų ir ligų. Sąmoningo kvėpavimo metu prikviečiamas gerokai didesnis gyvybinės energijos kiekis nei įprastai. Toji gyvybinė energija ypatingai stipriai praplečia žmogaus suvokimų (sąmonės) ribas. Žmogus, pradėjęs gyventi sąmoningai, nustoja būti pats sau kenkėjas, pradeda atsirinkti, kokias emocijas įsileisti į save, pradeda jausti, koks maistas jam labiausiai šiuo metu tinka. Atsiranda gyvenimo džiugesys ir minčių skaidrumas. Padaugėja ramybės ir stabilumo. Belieka suvokti gyvenimo esmę, išmokti Mylėti save, o po to ir kitus...“ – apie savo taikomą kvėpavimo metodiką pasakoja Dainius Mykolaitis.

“Gyvenatis Šviesoje” – taip D. Mykolaitį vadina jo studentai. Jų išjutimus skaitykite čia: “Atsiliepimai apie individualias ir kolektyvines kvėpavimo sesijas”